Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

В період з 24 червня по 1 липня 2012 року слухачі факультету державного управління за спеціальністю "Публічне адміністрування" Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) Михайлович Ірина та Шабля Тетяна взяли участь у літній школі "Границі Європи", яка проводилась Місією Європейського Союзу по прикордонній допомозі Молдові та України (EUBAM) в місті Одеса.
Представники інституту подолали процедуру ретельного конкурсного відбору який проводився працівниками Місії EUBAM, де враховували вмотивованість кандидатів, їх досвід в участі у міжнародних програмах, а також знання англійської мови.
Учасники мали змогу прослухати лекції на наступні теми :
- Стратегічне планування;
- Кращі практики ЄС в боротьбі з організованою злочинністю;
- Кращі практики ЄС в боротьбі з незаконною міграцією;
- Боротьба з торгівлею наркотиками;
- Інституції та історія розвитку Європейського Союзу;
- Аналіз ризиків;
- Техніки піару(PR).
Слухачі також мали нагоду відвідати пункт перетину кордону в Кучурганах. Під час заходу перед аудиторією виступали: Голова Місії EUBAM Удо Буркхолдер та експерти Місії EUBAM.
Підсумком заходу стала підготовка кожним учасником та захист перед аудиторією презентації на задану тематику. Успішне завершення роботи представниками ОРІДУ в рамках літньої школи було засвідчено міжнародними сертифікатами.


Фотогалерея додається.