Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

3 серпня 2012 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали керівник реферату Центральної, Східної і Південно-Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії Фонду Ганса Зайделя д-р Клаус Фізінгер та керівник Представництва Фонду в Україні Сергій Загорний.
Представники Фонду зустрілись з першим заступником директора професором А.Г. Ахламовим. Під час зустрічі професор Ахламов передав гостям інституту привітання від директора навчального закладу М.М. Іжи, надав інформацію про систему підготовки і підвищення кваліфікації кадрів в НАДУ при Президентові України та її регіональних інститутах, розповів про основні напрямки діяльності ОРІДУ, факультети та спеціальності, наукові дослідження. Зокрема було підкреслено важливість та результативність співпраці закладу з німецькими партнерами.
В свою чергу д-р Фізінгер подякував за можливість відвідати ОРІДУ, розповів про діяльність Фонду Ганса Зайделя, історію співробітництва з українськими партнерами. Керівник представництва Фонду Сергій Загорний надав інформацію щодо проектів і програм, які були успішно реалізовані в Україні в сфері освіти і державного управління.
В ході зустрічі було обговорено питання щодо можливості проведення на базі ОРІДУ у 2013 році літньої школи з питань державного управління для науково-викладацьких кадрів і співробітників НАДУ при Президентові України та її регіональних інститутів за участю німецьких експертів. Крім цього сторони висловили готовність щодо обговорення інших напрямків співпраці.
Після зустрічі гості інституту ознайомились з матеріально-технічною базою навчального закладу, оглянули музейну експозицію, актову залу, спеціалізовані аудиторії, відвідали центр дистанційного навчання.


Фотогалерея додається.