Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


    В рамках співпраці Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) та Німецького університету адміністративних наук м. Шпайєр (НУАН, ФРН) аспіранти з відривом від виробництва кафедри європейської інтеграції Яковенко Катерина та Скоропад Олена в період з 04 липня по 31 серпня 2012 року мали можливість проводити індивідуальне наукове дослідження на базі німецького навчального закладу. Науковим консультантом досліджень аспірантів був професор кафедри національної та міжнародної економічної політики НУАН д-р Андреас Кнорр. В ході зустрічей з професором Кнорром було обговорено індивідуальний план наукового дослідження, можливості організації консультацій з професорами німецького навчального закладу.
    Відповідно до індивідуального плану аспіранти зустрілись з провідними науковцями НУАН: професором Кнорром (кафедра національної та міжнародної економічної політики), професором Хіллом (кафедра державного управління та права) та професором Бонне (кафедра публічного управління, політики, права, захисту навколишнього середовища та енергетики).
    Також аспіранти відвідали міжнародну дводенну конференцію, присвячену питанням державного управління.
    Практичний досвід, аналітичні та статистичні матеріали, отримані під час перебування в Німеччині, будуть використані аспірантами при написанні дисертаційних досліджень, у подальшій науковій та професійній діяльності.

Фотогалерея додається.