Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   8 вересня 2012 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей щодо прийому до аспірантури та докторантури.
   У заході взяли участь представники органів влади Вінницької, Одеської, Миколаївської областей та Автономної Республіки Крим, які бажають підготувати та захистити дисертаційні дослідження в інституті, провідні науковці Одеського регіонального інституту. У вступному слові перший заступник директора інституту А.Г. Ахламов звернув увагу учасників, що дисертаційні роботи мають бути спрямовані на вирішення актуальних питань сьогодення та побажав успіхів у вступних іспитах.
   Під час зустрічі заступник директора з наукової роботи С.А.Попов ознайомив присутніх з пріоритетами розвитку науки "Державне управління" та основними завданнями дисертаційних досліджень в цій галузі; завідувачі кафедр надали інформацію про напрямки наукових досліджень професорсько-викладацького складу інституту.
   Бажаючим вступити до аспірантури начальником відділу підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів І.В. Нагорною було надано консультації щодо процедури підготовки та подачі документів.

Фотогалерея додається.