Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


    12 вересня 2012 р. у форматі відео конференції відбулася зустріч керівництва Національної академії державного управління при Президентові України із завідувачами кафедр Академії та її регіональних інститутів з питань удосконалення підготовки магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління".
    Про пріоритети розвитку академії повідомив присутніх президент Національної академії Ковбасюк Ю.В. Він виділив основні напрями розвитку, серед яких: питання кадрової політики, удосконалення якості навчального процесу, розвиток науково-дослідної діяльності, підвищення кваліфікації управлінців, розробка нового положення про вступ, стажування та працевлаштування слухачів Академії та її регіональних інститутів.
    Крім того було зроблено акцент на:
    перегляд навчальних програм галузі знань "Державне управління" з метою посилення практико-орієнтованої складової навчання, відображення актуальних напрямків діяльності управлінців;
    підготовку комплексних підручників з основних дисциплін програми підготовки магістрів галузі "Державне управління";
    підвищення професійної компетентності викладачів, їх якісний підбір.
    Про заходи щодо реалізації Концепції розвитку магістерських програм галузі знань "Державне управління" в Національній академії виступила віце-президент НАДУ при Президентові України Білинська М.М.
    Про запровадження нових форм документів для організації навчального процесу відповідно до наказу МОНмолодьспорту від 29.03.2012р. № 384 виступив начальник управління з навчальної роботи Національної академії Сороко В.М.
    В обговоренні прийняли участь директори регіональних інститутів НАДУ при Президентові України.

Фотогалерея додається.