Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


    13 вересня 2012 року відбулося розширене засідання Вченої ради інституту з запрошенням начальників структурних підрозділів та науково-педагогічних працівників інституту. З доповіддю на тему: "Про завдання колективу інституту щодо забезпечення навчально-виховного процесу у 2012-2013 навчальному році у відповідності до Плану дій інституту на 2012-2015 роки" виступив перший заступник директора інституту А.Г.Ахламов. Він звернув увагу присутніх на необхідність покращення якості навчального процесу, посилення практико-орієнтованої складової навчання, відображення в навчальних програмах актуальних напрямів діяльності державних службовців, залучення кращих викладачів до підготовки комплексних підручників з основних дисциплін програми підготовки магістрів державного управління, підвищення професійної компетентності викладачів, їх якісний відбір.
   В обговоренні доповіді прийняли участь начальник управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Ю.Б.Пігарєв, декан факультету державного управління М.П.Попов, доцент кафедри менеджменту організацій С.І.Майданюк, декан факультету менеджменту О.І.Воронов.
   Про пріоритети розвитку інституту у відповідності до Указу Президента України від 9 грудня 2011 року №1110/2011 "Питання реформування Національної академії державного управління при Президентові України" повідомив присутніх директор інституту М.М.Іжа. Він акцентував увагу на необхідності удосконалення якості організації і змісту навчального процесу, посилення практичної складової наукових досліджень, наближення змісту підвищення кваліфікації кадрів до практики їх роботи, покращення профорієнтаційної роботи в школах міста Одеси та Одеської області тощо.
   З розглянутого питання прийнято відповідне рішення Вченої ради.

Фотогалерея додається.