Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   19 вересня 2012 р. відбулися загальні збори слухачів 3 курсу першого потоку заочної форми навчання факультету державного управління з адміністрацією інституту. У зустрічі брали участь: директор інституту Іжа М.М., перший заступник директора Ахламов А.Г., декан факультету державного управління Попов М.П., начальник навчально-методичного відділу Фурман С.К., головний спеціаліст навчально-методичного відділу Діденко Т.К.
   Директор інституту Іжа М.М. привітав присутніх та зробив акцент на тому, що триває процес реформування Національної академії державного управління при Президентові України, де пріоритетним напрямом її розвитку визначено підвищення ефективності професійного навчання управлінців всіх рівнів, приведення його у відповідність до європейських стандартів адміністрування та кращих національних традицій управління.
   Також Микола Михайлович побажав слухачам успішно завершити екзаменаційну сесію та розпочати підготовку до державної атестації.
   У ході проведення зустрічі було висвітлено питання щодо якісної підготовки слухачів до державного іспиту та написання і захисту магістерських робіт; процедури подання магістерських робіт до захисту; терміни та умови проходження попереднього захисту на кафедрах.

Фотогалерея додається.