Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   26 вересня 2012 року відбулась презентація за результатами участі студентів факультету менеджменту Л. Димитрової, Л. Добровольської та Є.Матюшенка у семестровому курсі навчання в Університеті технологій, підприємництва та дизайну м. Вісмар (федеральна земля Мекленбург-Передня Померанія, ФРН).
   Навчання проходило в рамках міжнародної програми обміну студентами ERASMUS, в якій брали участь близько 30 представників різних країн, і тривало з 01 березня по 31 серпня 2012 року. Студенти мали можливість взяти участь у зазначеній програмі завдяки співпраці Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Університету технологій, підприємництва та дизайну м. Вісмар.
   03 березня відбулася організаційна зустріч з усіма студентами міжнародної програми за участю представника адміністрації професора Бюкер та працівника міжнародного офісу Нарангерел Тзендбаатар, під час якої учасників було проінформовано про м. Вісмар, історію його університету, систему навчання, правила і дозвілля студентів.
   Викладання велося англійською мовою, серед основних дисциплін, які опановували студенти, були: бізнес комунікації, тренінги й розвиток, керування експортом, міжнародна економіка, прийняття рішень, економетрія, кредитно-грошова політика, європейське законодавство, німецька мова й культура. У вільний час студенти знайомились із культурною спадщиною Німеччини та інших європейських країн - відвідали міста Берлін, Гамбург, Шверін, Росток, Штральзунд, Любек, Бремен; міста Італії - Пізу та Рим, а також здійснили подорожі до Швеції та Данії.
   Участь в міжнародній програмі дозволила студентам не лише ознайомитись із системою підготовки економістів та менеджерів в Німеччині та отримати нові знання і міжнародний досвід, але й подарувала величезну кількість незабутніх вражень і надала можливість знайти багато нових друзів зі всіх куточків світу.
   Під час презентації учасники семестрового навчання розповіли про свої враження від участі у програмі, студентське життя в Німеччині та відповіли на запитання студентів факультету менеджменту. Після цього провідний фахівець деканату факультету менеджменту Л.І. Антонченко вручила учасникам міжнародні сертифікати, що засвідчують успішне завершення ними семестрової програми навчання. В свою чергу головний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків В.І. Насипаний подякував учасникам, які представляли наш заклад у Вісмарі, за участь у програмі і поінформував аудиторію про можливість взяти участь у семестровому навчанні в Німеччині у 2013 році.

Фотогалерея додається.