Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   27 вересня 2012 року у приміщені актової зали інституту відбувся семінар "Ефективне використання інтерактивних комплексів у навчанні" для викладачів інституту та представників навчальних закладів м. Одеса. Семінар організовано кафедрою інформаційних технологій та систем управління спільно з представництвом компанії Panasonic в Україні та компанією "Альфа Інжиніринг".
   Відкрив семінар завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління, начальник управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Юрій Борисович Пігарєв. Він зупинився на ролі та місці інтерактивних технологій навчання серед сучасних освітніх технологій.
   З доповіддю про використання інтерактивних комплексів компанії Panasonic у навчальному процесі виступила Світлана Муравей, супервайзер департаменту системних рішень представництва компанії Panasonic в Україні. Вона детально розповіла про лінійку інтерактивних комплексів компанії Panasonic, зупинилася на конструктивних особливостях обладнання, продемонструвала можливості інтерактивного комплексу у складі інтерактивної дошки Elite Panaboard Panasonic UB-T580 та мультимедійного проектору Panasonic PT-ST10. Особливу увагу С. Муравей приділила програмному забезпеченню інтерактивного комплексу. Демонстрація чисельних можливостей інтерактивного комплексу проводилися на багатьох прикладах інтерактивних уроків з різних дисциплін та предметів. Жваво проходило обговорення питань, які стосувалися технології розробки інтерактивних уроків. На всі питання були надані конкретні відповіді.
   На завершені виступив директор компанії "Альфа Інжиніринг" Віталій Дузь, який надав практичні поради щодо побудови мультимедійних та інтерактивних класів, аудиторій та залів. Компанія "Альфа Інжиніринг" має великий досвід у побудові мультимедійних та інтерактивних приміщень. За невеликий термін компанією реалізовано понад 200 відповідних проектів у школах та вищих навчальних закладах Одеси та області.
   Наприкінці семінару кожний бажаючий мав можливість зробити перші кроки на шляху використання інтерактивних комплексів. Сподіваємося, що ці кроки будуть не останніми. Побажаємо всім учасникам семінару творчої наснаги та успіхів в освоєнні та практичному використанні сучасних інтерактивних комплексів.

Фотогалерея додається.