Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2010 року № 1765 "Про проведення Рішельєвських академічних читань у м. Одеса" 25 - 26 вересня 2012 року в Національному університеті "Одеська юридична академія" 25-26.09.2012 було проведено Щорічні Рішельєвські читання на тему: "Розвиток державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в умовах реалізації адміністративної реформи в Україні".
   Організаторами заходу були Національне агентство України з питань державної служби, Одеська обласна державна адміністрація, Одеська обласна рада, Одеська міська рада, Національний університет "Одеська юридична академія", Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за участі та сприяння українсько-данського проекту "Технічна підтримка реформ державного сектору в Україні. Фаза ІІ", Ради Європи, Посольства Французької Республіки в Україні, Представництва АDETEF в Україні, Проекту Тwinning "Підтримка розвитку державної служби в Україні", Німецького бюро технічного співробітництва (GIZ).
   Участь у заході взяли науковці, представники органів державної влади і місцевого самоврядування, державних установ, громадських та профспілкових організацій, керівники центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, вищих навчальних закладів, які готують фахівців у галузі знань "Державне управління", галузевих навчальних закладів післядипломної освіти та міжнародні експерти у сфері державного управління з Франції, Великобританії, Данії.
   У вітальному слові Голова Нацдержслужби України В'ячеслав Вікторович Толкованов наголосив на актуальності обраної теми цьогорічних Рішельєвських читань та поінформував учасників стосовно пріоритетів діяльності Нацдержслужби України. "Реформування державної служби, посилення інституційної спроможності державного управління та підвищення якості публічних послуг є ключовою складовою адміністративної реформи, розпочатої Президентом України Віктором Януковичем",- додав він. В'ячеслав Вікторович Толкованов також наголосив на необхідності обговорення питань щодо розвитку системи професійної підготовки державних службовців, соціального захисту державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування під час проведення адміністративної реформи.
   У ході Рішельєвських академічних читань європейські експерти презентували рекомендації Ради Європи щодо розвитку служби в органах місцевого самоврядування. Окрім цього, під час пленарних засідань європейські колеги поділились досвідом стосовно управління кар'єрою державних службовців Франції, подолання викликів оновлення стратегії управління людськими ресурсами Великобританії, доступу до публічної інформації як складового елементу модернізації державної служби та модернізації системи підготовки державних службовців.
   В роботі Рішельєвських академічних читань взяли участь директор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Іжа Микола Михайлович, заступник директора з наукової роботи Попов Сергій Афанасійович, заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації, начальник Управління ПКК Давтян Степан Гургенович, завідуюча кафедрою державного управління і місцевого самоврядування Пахомова Тетяна Іванівна та інші працівники інституту.
   Метою заходу було обговорення актуальних питань модернізації державної служби та служби в органах місцевого самоврядування на сучасному етапі.
   За підсумками Рішельєвських академічних читань було ухвалено відповідну резолюцію".

Фотогалерея додається.