Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   25 вересня 2012 року в рамках програми адаптації першого курсу напряму "Менеджмент" було організовано та проведено змагання для першокурсників під назвою "Перша миля - 2012" у форматі "гри-квесту". Організаторами заходу за традицією виступили ініціативні студенти 2 курсу факультету менеджменту - учасники студії "8 поверх" на чолі з доцентом кафедри інформаційних технологій та систем управління Оленою Анатоліївною Бекетовою. В заході прийняли активну участь декан факультету менеджменту Воронов О.І., куратори 11 і 12 академічних груп Васильева Г.В. і Макарова І.О. Темою цьогорічного "квесту" стала "Подорож по країні знань", протягом якої першокурсники відвідали кафедри та адміністративні підрозділи інституту - "станції-локації".
   Захід було розпочато біля центрального входу в навчальний корпус інституту, де студентів першого курсу розподілили на 5 команд. Отримавши перші конверти із завданнями команди направилися до "станцій", розміщених на парке Перемоги. Прибуваючи на "станції" учасники команд мали відповісти на 3 питання, виконати практичне завдання і тільки після цього - отримати конверт із подальшим маршрутом. Загальний час "подорожі" становив близько 1,5 годин.
   Підсумки заходу підвели декан факультету менеджменту О.І. Воронов та доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління О.А. Бекетова. Звернувшись до студентів зі словами привітання із посвятою у студенти вони побажали першокурсникам успіхів, високих досягнень у подальшому навчанні, завжди гарного настрою та міцного здоров'я. Кожна з команд першокурсників, у свою чергу, привітала інститут створеними власноруч газетами. Презентація газет була організована біля деканату факультету менеджменту.


Фотогалерея додається.