Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

     Закінчила роботу Школа педагогічної майстерності. "Сучасні методики викладання та використання їх у навчальному процесі", заняття в якій тривали з 8 листопада 2012 року по 15 січня 2013 року. Основною метою Школи було використання найсучасніших методик викладання та реагування на актуальні проблеми та недоліки в процесі педагогічної діяльності.
     Дванадцять викладачів ОРІДУ НАДУ при Президентові України прослухали повний курс та успішно захистили випускні роботи у вигляді презентацій. Особа увага приділялась використання методик case-study, дискусії, тренінгу у викладацькій діяльності. За основу обиралися теми практичних занять, які викладаються зазначеними викладачами для слухачів та студентів Інституту.
      Випускники продемонстрували високий рівень професіоналізму та володіння сучасними освітніми технологіями, творчо підійшли до створення індивідуальних проектів. Серед найкращих робіт, представлених до захисту треба відмітити роботи доцентів Голинської О.В. на тему "Створення системи кейс - стаді у викладанні дисципліни "Управління місцевими фінансами та бюджетом" , Крупника А.С. - "Використання активних методів навчання при викладанні теми "До громадського суспільства через навчання" для слухачів спеціальності "Державне управління", Черняєвої І.А. - Мультимедійне практичне заняття з німецької мови за темою "Аlltag" із застосуванням інтерактивної дошки для студентів І курсу з напряму підготовку "Менеджмент". Цікавий проект був представлен молодим викладачем Холод М.В. на тему "Мультимедійне заняття створене технічними засобами Adobe Captivate за темою "Leadership" із застосуван-ням інтерактивної дошки та з можливістю інтеграції в систему дистанційного навчання "Прометей".
     Вручення сертифікатів про закінчення Школи відбудеться за участю директора Інституту найближчим часом.
     Наступний набір слухачів до Школи педагогічної майстерності буде здійснено у новому навчальному році.
     Запрошуються бажаючі взяти участь у навчанні.


Фотогалерея додається.