Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


     16 та 17 січня 2013 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України перший заступник директора А.Г.Ахламов і декан факультету менеджменту Воронов О.І відвідали міста м.Ізмаїл і м.Татарбунари з метою проведення профорієнтаційної роботи з випускниками загальноосвітніх шкіл.
     В м.Татарбунари представники інституту зустрінулись з головою Татарбунарської районної державної адміністрацій Кожухаренко Н.Г. з питань профорієнтаційної роботи та, за сприяння Наталі Григорівни, виступили перед учнями 11-х класів Татарбунарських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеню №1, №2 та розповіли про особливості вступної кампанії до інституту в 2013 році. В зустрічі приймали участь директора шкіл та керівники випускних класів.
     В м.Ізмаїл перший заступник директора інституту А.Г.Ахламов зустрівся з заступником голови Ізмаїльської державної районної адміністрації Хаджиковим П.С. з питань набору слухачів на спеціальність "Державне управління" та абітурієнтів на факультету менеджменту. А.Г.Ахламов, також, провів зустріч з керівником Ізмаїльського державного Центру служби зайнятості Довгаль В.А., в ході якій були досягнути домовленості про спільну роботу з питань розповсюдження інформації про інститут серед представників державної служби зайнятості, організації профоріентації школярів.
     Декан факультету менеджменту Воронов О.І. узгодив питання організації профоріентаційної роботи в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступеню з начальником відділу освіти Ізмаїльського міського виконавчого комітету Мурашовою О.О. та спільно з працівником відділу освіті Ізмаїльського міського виконавчого комітету Поляковою Т.В. відвідали школи №1 ( директор Дудченко Д.І.), №2 (директор Цибулько Т.М.), №7 (директор Конькова С.А.), №9 (директор Беркуца Д.В.), №10 (директор Галкина Г.В.). Воронов О.І. розповів майбутнім абітурієнтам про історію інституту, його місію та діяльність, надав детальну характеристику спеціальностям, за якими здійснюється підготовка у закладі, а також запропонував присутнім вступати до закладу. В актової залі школі №9 були продемонстровані відеоролики про факультет менеджменту інституту. Воронов О.І. надав відповіді на запитання. Співробітникам відділу освіти міськвиконкому, директорам та викладачам шкіл, учням, були надані інформаційні, рекламні та відеоматеріали про інститут, факультет менеджменту. Інформацію про щодо умов ступу до інституту надано в місцеві ЗМІ.
     Хочеться подякувати працівникам освіти міст Ізмаїл і Татарбунари за дуже доброзичливе ставлення та сприяння гарної організації профорієнтаційної роботи.


Фотогалерея додається.