Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту


     25 січня 2013 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України пройшов телеміст між містами - партнерами Одеса та Таганрог (Російська Федерація), що проводився в рамках науково-практичної конференції "В орбіті Чехова: духовно-моральний аспект". Захід, учасниками якого були педагоги та школярі міст-партнерів, був присвячений 20-річчю встановлення партнерських відносин між Одесою та Таганрогом.
     В роботі телемосту взяв участь консул Генерального консульства Російської Федерації в Одесі, заступник голови Представництва Росспівробітництва в Україні Юрій Юрійович Діденко.
     Після заходу представник Російської дипломатичної установи зустрівся з першим заступником директора інституту А.Г. Ахламовим, ознайомився з основними напрямками діяльності навчального закладу, історією співпраці з російськими партнерами. Також в ході зустрічі було обговорено можливість подальшої співпраці, участі представників Генерального консульства Російської Федерації в Одесі у відеоконференціях, круглих столах та інших заходах, що проводитимуться на базі інституту.


Фотогалерея додається.