Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


     25 січня 2013 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України пройшов телеміст між містами - партнерами Одеса та Таганрог (Російська Федерація), що проводився в рамках науково-практичної конференції "В орбіті Чехова: духовно-моральний аспект". Захід, учасниками якого були педагоги та школярі міст-партнерів, був присвячений 20-річчю встановлення партнерських відносин між Одесою та Таганрогом.
     В роботі телемосту взяв участь консул Генерального консульства Російської Федерації в Одесі, заступник голови Представництва Росспівробітництва в Україні Юрій Юрійович Діденко.
     Після заходу представник Російської дипломатичної установи зустрівся з першим заступником директора інституту А.Г. Ахламовим, ознайомився з основними напрямками діяльності навчального закладу, історією співпраці з російськими партнерами. Також в ході зустрічі було обговорено можливість подальшої співпраці, участі представників Генерального консульства Російської Федерації в Одесі у відеоконференціях, круглих столах та інших заходах, що проводитимуться на базі інституту.


Фотогалерея додається.