Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   06 лютого 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась презентація на тему "Конкурс бізнес-планів - підтримка розвитку середнього і малого бізнесу в Одеському регіоні". Презентацію провели радник Баварського дому в Одесі Карл Вальтер та співробітник Українсько-Баварського менеджмент тренінг-центру Жанна Демічева.
   На початку заходу начальник відділу міжнародних зв'язків інституту А.П. Маєв привітав учасників від імені директора навчального закладу М.М. Іжі, відзначив позитивний досвід співпраці інституту з Баварським домом та наголосив на важливості участі слухачів та студентів у міжнародних конкурсах і програмах.
   У рамках заходу слухачі спеціальності "Управління проектами" отримали інформацію щодо основних напрямків діяльності Баварського дому в Одесі, проектах що були успішно реалізовані, можливостях участі у конкурсі бізнес-планів, що проводиться за підтримки німецьких інвесторів.
   Після презентації гості інституту відповіли на запитання аудиторії, що головним чином стосувалися умов участі у конкурсі.


Фотогалерея додається.