Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   У період з 13 по 15 лютого 2013 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Херсонської області. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього та проведення підготовчої роботи стосовно організації вступної кампанії у поточному році.
   Члени робочої групи - Попов С.А., заступник директора з наукової роботи (керівник групи), Макарова В.О., начальник бібліотечного відділу, та Тихонов Ю.В., помічник директора, - зустрілися та обговорили питання щодо організації вступної кампанії з головою Херсонської обласної ради Пелихом В.Г., першим заступником голови-керівником апарату Херсонської обласної державної адміністрації Білим В.С., начальником організаційного апарату Сілюковим О.І., начальником відділу кадрової роботи Саламахою М.М., а також т.в.о. Херсонського міського голови Бережною З.Я. та директором Херсонського обласного ЦПКК Білорусовим С.Г. Керівники області та м. Херсон були запрошені на урочисті заходи з нагоди вручення дипломів магістрів державного управління.
   У рамках візиту члени робочої групи здійснили робочі поїздки до Голопристанського, Скадовського та Каланчацького районів, де зустрілися з головами райдержадміністрацій та головами райрад зазначених районів, міськими головами м. Гола Пристань і м. Скадовськ та обговорили перспективу співпраці з питань професійної підготовки службовців.
   У зацікавленій та діловій обстановці відбулися зустрічі з керівництвом Голопристанської райдержадміністрації та райради, депутатами районної ради та сільськими, селищними головами Голопристанського району, працівниками апарату та структурних підрозділів Скадовської райдержадміністрації та райради. Учасникам зустрічей було надано інформаційні буклети.
   Інформація про та діяльність інституту, а також роботу представників інституту у Херсонській області висвітлювалась у місцевих засобах масової інформації. Члени робочої групи разам з міським головою м. Скадовськ Гавришем О.В. дали інтерв'ю місцевому телеканалу.