Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   До Міжнародного дня рідної мови, 22 лютого 2013 року відбулася зустріч слухачів факультету державного управління з активним діячем громадської організації "Український клуб Одеси" Галиною Дольник. Також слухачі взяли участь у підведенні підсумків акції "Тисяча книг для сільських бібліотек". Захід проводився у форматі "круглого столу" на базі "Книгарні - кав'ярні", та почався з розповіді Пані Галини про історію та передумови створення свята. Тематика заходу була вибрана не випадково, оскільки Одеса багатонаціональне місто, а як відомо, лише вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.
   Господарка заходу зачитала низку висловлювань відомих письменників, громадських діячів, залучивши присутніх до активного обговорення проблеми збереження мови. Адже відомо, що із 6000 мов світу близько половині загрожує зникнення. Наприкінці зустрічі слухачі подякували Галині Дольник за гостинний прийом та європейський підхід до організації заходу.
   Слід зазначити, що колектив інституту приєднався до участі в акції "Тисяча книг для сільських бібліотек", попередньо зібравши книги на різних мовах світу.

Фотогалерея додається.