Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   Протягом січня-лютого 2013 року в рамках виконання науково-дослідної роботи "Результативний бюджетний процес в умовах порушення макроекономічної рівноваги" науковцями кафедри економічної та фінансової політики було проведено низку комунікативних заходів:
   -24-25 січня 2013 року - "круглий стіл" "Запровадження бюджетної реформи у системі стратегічного середньострокового планування у містах та районах Одеської області" (м.Одеса);
   - 14 лютого 2013 року - науково-практичний семінар "Бюджет та ефективність видатків" (м. Полтава);
   - 26 лютого 2013 року - нарада за участю представників органів місцевої влади "Моніторинг та оцінка результативності бюджетного процесу" (м. Хмельницький).
   Комунікативні заходи відбувалися за участі представників Головного фінансового управління Одеської обласної державної адміністрації, Департаментів фінансів Полтавської та Хмельницької обласних державних адміністрацій, Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень Мінфіну України, Бюджетного комітету України.
   У процесі роботи учасники заходів обговорювали положення індикативного планування як механізму державного управління бюджетом в умовах порушення макроекономічної рівноваги. Результатом стало наукове обґрунтування положення про моніторинг та оцінку результативності як окремої підстадії бюджетного процесу та основи прийняття зважених управлінських рішень.


Фотогалерея додається.