Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту


   14 березня 2013 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) к.п.н., доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування А.С. Крупнік та спеціалісти відділу прийому, розподілу слухачів та зв'язків з випускниками управління персоналом В.В. Невечеря і А.Ю. Гулєвич взяли участь у профорієнтаційному заході, який був організований за підтримки начальника відділу освіти Комінтернівської районної державної адміністрації Одеської області І.Б. Абремської для випускників шкіл Комінтернівського району та їх батьків. У заході взяли участь понад 100 осіб.
   У ході зустрічі для випускників шкіл було проведено презентацію інституту, продемонстровано відеоролик та надані рекламні матеріали про інститут, інформаційні буклети та презентаційні компакт-диски. Спеціалісти приймальної комісії надали відповіді на питання учасників заходу, провели індивідуальні консультації щодо вступу, особливостей навчання в інституті, умов проживання тощо. Учнів особливо зацікавила можливість стажування в іноземних закладах освіти, а також навчальна програма підготовки бакалаврів в інституті за напрямом "Менеджмент".
   Наприкінці зустрічі учасники заходу виявили бажання взяти участь у Дні відкритих дверей інституту, який відбудеться 13 квітня 2013 року.


Фотогалерея додається.