Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   14 березня 2013 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) к.п.н., доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування А.С. Крупнік та спеціалісти відділу прийому, розподілу слухачів та зв'язків з випускниками управління персоналом В.В. Невечеря і А.Ю. Гулєвич взяли участь у профорієнтаційному заході, який був організований за підтримки начальника відділу освіти Комінтернівської районної державної адміністрації Одеської області І.Б. Абремської для випускників шкіл Комінтернівського району та їх батьків. У заході взяли участь понад 100 осіб.
   У ході зустрічі для випускників шкіл було проведено презентацію інституту, продемонстровано відеоролик та надані рекламні матеріали про інститут, інформаційні буклети та презентаційні компакт-диски. Спеціалісти приймальної комісії надали відповіді на питання учасників заходу, провели індивідуальні консультації щодо вступу, особливостей навчання в інституті, умов проживання тощо. Учнів особливо зацікавила можливість стажування в іноземних закладах освіти, а також навчальна програма підготовки бакалаврів в інституті за напрямом "Менеджмент".
   Наприкінці зустрічі учасники заходу виявили бажання взяти участь у Дні відкритих дверей інституту, який відбудеться 13 квітня 2013 року.


Фотогалерея додається.