Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   У період з 19 по 22 березня 2013 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Херсонської області. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу та проведення підготовчої роботи стосовно організації вступної кампанії у поточному році.
   Члени робочої групи - Попов С.А., заступник директора з наукової роботи (керівник групи), Макарова В.О., начальник бібліотечного відділу зустрілися та обговорили питання щодо організації вступної кампанії з начальником відділу кадрової роботи Херсонської обласної державної адміністрації Саламахою М.М. та директором Херсонського обласного ЦПКК Білорусовим С.Г.
   У рамках візиту члени робочої групи здійснили робочі поїздки до Бериславського, Генічеського, Каховського, Новотороїцького, Чаплинського районів, де зустрілися з керівним складом органів публічної влади та обговорили перспективу співпраці з питань професійної подготовки.
   Також в кожному районі відбулися зустрічі з працівниками апарату, структурних підрозділів райдержадміністрацій, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, районних, міських та сільських (селищних) рад. Учасникам зустрічей було роздано інформаційні буклети, надано інформацію про інститут та умови вступу.


Фотогалерея додається.