Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   25 березня 2013 року заступник директора інституту з короткотермінового підвищення кваліфікації- начальник Управління підвищення кваліфікації кадрів С.Г. Давтян та начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв взяли участь в урочистому прийомі з нагоди Дня Незалежності Республіки Греція. Захід, що проходив у приміщенні розважального центру "Ренесанс", був організований Генеральним консульством Греції в Одесі. Учасниками заходу були представники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської міської ради, МЗС України, керівники вищих навчальних закладів міста, підприємств та організацій, представники дипломатичних місій, культурних товариств, а також релігійних громад.
   З вітальною промовою до гостей свята звернувся Генеральний консул Греції в Одесі Антоніос Хазіроглу, який підкреслив значення події для всього Грецького народу та відзначив велику роль, яку відіграла Одеса у боротьбі греків за незалежність своєї країни.
   Заступник директора інституту С.Г. Давтян передав Генеральному консулу Греції в Одесі слова привітання з нагоди національного свята від директора навчального закладу М.М. Іжі та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.


Фотогалерея додається.