Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   В період з 02 по 24 березня 2013 року в рамках співпраці Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів з Вищою школою державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина), слухач ІІ курсу факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Геворг Давтян разом зі слухачами ЛРІДУ НАДУ при Президентові України взяв участь у міжнародній програмі на базі німецького навчального закладу.
   Відповідно до програми, протягом трьох тижнів Геворг Давтян проходив стажування у відділі економіки, культури і туризму міської ради м. Гюстров, де йому надавалось окреме робоче місце з комп'ютером. Під час свого стажування представник інституту ознайомився з роботою цього підрозділу, виконував окремі доручення керівництва відділу. Окрім цього, він взяв участь у заходах, які відкривав начальник відділу, наприклад у "Дні туризму в Гюстрові", "Виставці фотографій старого міста". Також разом зі співробітником відділу стажист відвідав всі економічно важливі об'єкти міста (діючі промислові та торговельні підприємства, міську лікарню та головні об'єкти відпочинку жителів). Крім цього, він відвідав міський державний архів, ознайомився з принципами його роботи, основною документацією, яка там зберігається. Також для вивчення була надана концепція економічного розвитку міста на 2007-2017 роки.
   Крім того, для стажерів з України була організована екскурсія в Ландтаг, де вони відвідали засідання земельного парламенту.
   Керівництво німецького начального закладу дуже тепло зустріло українських слухачів, забезпечило всі умови для виконання програми та відзначило їх сумлінну та активну роботу міжнародними сертифікатами. Директор німецького навчального закладу висловив подяку керівництву ОРІДУ НАДУ при Президентові України за участь слухачів інституту в цій програмі вже четвертий рік поспіль.
   У свій вільний час слухачі мали змогу відвідати деякі міста Німеччини (Лейпциг, Кассель, Шверін, Вісмар, Росток та ін.). Участь у міжнародній програмі дозволила стажистам з України отримати нові знання та досвід спілкування з німецькими колегами, а також підвищити свій професійний рівень.


Фотогалерея додається.