Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   26 березня 2013 року в рамках проекту "Арт - туризм" психолог, член Української спілки психотерапевтів А.А. Демчуков провів відкриту лекцію для студентів факультету менеджменту на тему "Роль мистецтва у формуванні особистості".
   Захід розпочався з розповіді Анатолія Андрійовича про авторську методику універсального розвитку людини. Він зазначив, що потреби кожного із нас залежать від рівня освіченості та людяності, що споживацьке відношення притаманне недосвідченим людям, а творчість - це запорука успішного розвитку особистості.
   Автор методики пояснив, що прагнення людини розвиватись і самовдосконалюватись не можливо без творчості. Демчуков А.А. переконаний, що музика, на ряду із іншими видами творчості, здатна виховати у кожній людині відчуття гармонії з собою та навколишнім світом, виховати дбайливе ставлення до оточуючого середовища. Логічним продовженням заходу стало виконання декількох пісень у супроводі гри на гітарі, кожне слово з яких допомагало присутнім відволіктись від проблем сьогодення та закцентувати свою увагу на головних речах: любові, дружбі, взаємоповазі, взаєморозумінні.
   Наприкінці заходу Анатолій Демчуков побажав присутнім, не дивлячись на велике завантаження пов'язане з навчанням, завжди знаходити час на творчий розвиток своєї особистості.


Фотогалерея додається.