Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   27 березня 2013 року відбулась міжнародна відеоконференція між Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) та навчальними закладами-партнерами: Академією управління при Президентові Республіки Білорусь (АУпПРБ, м. Мінськ) та Орловським філіалом Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації (ОФ РАНГіДС) на тему "Управлінська освіта у глобальних викликах XXI століття".
   Від ОРІДУ участь у заході взяли представники адміністрації вищого навчального закладу, науково-педагогічні працівники, аспіранти та слухачі факультету державного управління. З привітальними промовами до учасників відеоконференції звернулися: перший заступник директора інституту А.Г. Ахламов, заступник директора з навчальної та виховної роботи ОФ РАНГіДС А.О. Зарубіна та проректор з навчальної роботи АУпПРБ І.І. Ганчаренок.
   У своїй вступній промові професор Ахламов зокрема підкреслив важливість обміну думками між фахівцями України, Російської Федерації та Республіки Білорусь з питань професійної управлінської освіти, її модернізації у відповідності до сучасних світових стандартів, проблем, що існують на шляху реформування системи державного управління країн колишнього Радянського Союзу.
   В ході відеоконференції від ОРІДУ з доповідями виступили: заступник директора інституту з короткотермінового підвищення кваліфікації-начальник Управління підвищення кваліфікації кадрів С.Г. Давтян ("О ролі функціонального обстеження органів виконавчої влади у підвищенні професійної компетенції державних службовців"), професор кафедри філософських і соціально-політичних наук С.В. Овчаренко ("Постдисциплінарний принцип організації управлінської освіти") і професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Л.Л. Приходченко ("Забезпечення ефективності адміністративного реформування системи державного управління: якість бюрократії").
   На завершення заходу представники вищих навчальних закладів - учасників висловили задоволення з приводу обміну думками, що відбувся, та готовність продовжити співробітництво в сфері підготовки державних службовців, практичними результатами якого стане обмін науковими публікаціями, розробка спільних навчальних посібників, удосконалення програм професійної підготовки.


Фотогалерея додається.