Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   У рамках семінару з підвищення кваліфікації начальників відділів організаційно-кадрової роботи апаратів райдержадміністрацій Одеської області за професійною програмою (І частина), яка проводиться на виконання п. 1 плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців обласної та районних державних адміністрацій V-VII категорій посад Одеської області на 2013 рік, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 18 березня 20133 року № 239/А-2013 "Про організацію підвищення кваліфікації державних службовців обласної та районних державних адміністрацій у 2013 році" 22 квітня відбулося відкриття семінару, у якому взяли участь директор Інституту Іжа М.М. та заступник директора - начальник Управління ПКК Давтян С.Г.
   Відповідно до затвердженого 19 квітня 2013 року розкладу занять семінар розпочався з повідомлення заступника директора - начальника Управління ПКК ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидата наук з державного управління, доцента Давтяна С.Г., який розповів слухачам про головні завдання Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, правила внутрішнього розпорядку під час навчання, права та обов'язки слухачів, про систему надання освітніх послуг, наголосив на дотриманні правил техніки безпеки, повідомив про умови вступу до Інституту у 2013 році.
   Директор Інституту, завідувач кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, доктор політичних наук, доцент Іжа М.М. наголосив на важливості процесу підвищення кваліфікації та підготовки кадрів в умовах сьогодення. Звернув увагу на виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців районними державними адміністраціями у 2013 році. Наголосив на відсутності збалансованої системи управління професійною орієнтацією молоді, об'єктивних принципах її відбору і направлення на навчання, повільні темпи впровадження сучасних технологій професійного розвитку.
   Після відкриття семінару відбувся круглий стіл за темою "Актуальні питання підвищення професійної компетентності державних службовців", яку провели заступник голови - керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Хлицов П.В., директор Інституту Іжа М.М., заступник директора - начальник Управління ПКК Давтян С.Г.
   У ході круглого столу заступник голови - керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Петро Володимирович Хлицов наголосив на важливості добору та підготовки кадрів для райдержадміністрацій, звернув увагу на необхідність більш уважного відношення з боку керівників місцевих державних адміністрацій на процеси підвищення рівня професійної компетентності державних службовців області. Обговорено актуальні питання сьогодення, зокрема: підготовка до участі у відборі до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"; посилення державного контролю за дотриманням стандартів щодо охорони та умов праці; впровадження системи наставництва; розроблення заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави, та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення.Фотогалерея додається.