Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


    Відкрив змагання заступник декана факультету державного управління Яценко Володимир Архипович, побажавши всім учасникам успіхів.
   Суддями змагання виступили Бабешко Т.Т. - слухачка факультету державного управління, голова комітету зі спортивно-оздоровчої роботи та Діуца І.В. - викладач фізичної культури кафедри менеджменту організацій. Турнірна боротьба проводилась у в двох групах. Переможцями стали: у групі А - Дерев'янко Володимир (слухач першого курсу денної форми навчання факультету державного управління) та Капсамун Дмитро (студент факультету менеджменту), у групі Б - Шмігленко Сергій та Романовіч Сергій (слухачі першого курсу денної форми навчання факультету державного управління).
   У фіналі змагань Шмігленку Сергію вдалось здобути перемогу у Дерев'янка Володимира з рахунком 2:1, третє місце посів Капсамун Дмитро.
   В цьому році це вже третє змагання на кубок декана факультету державного управління. Попов Микола Петрович нагородив переможців дипломами та призами, також подякував усіх за активну і цікаву гру.Фотогалерея додається.