Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


    На сьогоднішній день англійська мова - це найбільш поширена мова в усьому світі. У більшості країн вона затверджена державною і публічною мовою, її використовує безліч міжнародних організацій, наприклад ЮНЕСКО та ООН, близько 80 відсотків всієї інформації, що зберігається на електронних носіях, представлено на англійській мові. Англійська давно стала мовою міжнародного ділового спілкування, інформаційних технологій та інтернету. Очевидно, в наше століття загальної глобалізації тенденція подальшого поширення англійської мови збережеться.
   День англійської мови - це дуже молоде свято, тому що вперше його відзначали тільки в 2010 році. Встановлення Дня англійської мови стало ініціативою департаменту із зв'язків з громадськістю Організації Об'єднаних Націй, який вказав на необхідність розробити програми заходів для зміцнення традиції багатомовності. Свята на честь офіційних мов відзначають протягом тижня.
   Для цього свята була обрана дата народження видатного драматурга Вільяма Шекспіра, твори якого входять в число найбільш цінних зразків літературної спадщини світу. Також Шекспір вважається одним із засновників літературної англійської мови, яка зараз вважається "світовою" мовою.
   День англійської мови зазвичай відзначається не тільки в тих державах, де вона є мовою побутового спілкування, але і в інших країнах, які усвідомлюють її значущість на міжнародному рівні.
   Кафедра української та іноземних мов у цей святковий день провела олімпіаду з англійської мови. У ній брали участь студенти факультету менеджменту. Студенти виконували лексико-граматичні та творчі завдання. Приємно зазначити, що значна кількість студентів з інтересом поставилась до цієї події та активно взяла участь у її проведенні. Переможці олімпіади отримають почесні грамоти кафедри української та іноземних мов.Фотогалерея додається.