Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

З 26 по 28 квітня 2013 року з дружним візитом в ОРІДУ перебувала делегація студентів Дніпропетровського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України у складі 14 осіб на чолі з деканом факультету Огданським К.М. та головою Ради студентського самоврядування Алавердяном В.М.

   До складу дніпропетровської делегації увійшли активісти студентського самоврядування - студенти факультету менеджменту ДРІДУ Алавердян В., Синиця М., Воронцова І., Рибінська Ю., Найдьонова А., Губенко А., Ніколенко Я., Хоменко А., Кулик Д., Борисова А., Гриненко А.. Перетятько К., Акименко М.
   З представниками ДРІДУ зустрінувся директор інституту М.М.Іжа. Миколо Михайлович розповів про сучасний стан справ в інституті, наголосив на необхідності розвивати дружні зв'язки та підвищувати активність органів студентського самоврядування. В ході зустрічі з деканами факультетів менеджменту Огданським К.М. і Вороновим О.І. першого заступника директора інституту А.Г.Ахламова були обговорені напрямки розвитку навчального процесу на суміжних спеціальностях. Декан факультету менеджменту ДРІДУ Огданській К.М. обмінявся досвідом роботи з працівниками деканату факультету менеджменту. Представники самоврядування ДРІДУ були запрошені на практичне заняття зі слухачами спеціальності "Управління проектами", яке блискуче провела старший викладач кафедри управління проектами Пєклун К.В.. Була організована екскурсія інститутом, яка завершилась переглядом в актової залі відеороликів знятих студентами факультету менеджменту ОРІДУ. В рамках візиту, з метою обміну досвідом роботи, відбувся круглий стіл активістів студентського самоврядування ДРІДУ І ОРІДУ. Програма візиту включала, також, прогулянку по вечірній Одесі, відпочинок на морському березі, екскурсію у центр міста Одеси.
   Рада студентського самоврядування факультету менеджменту ОРІДУ виражає велику вдячність керівництву інституту, господарчим службам за увагу, гарне матеріально-технічне забезпечення та гостинність.Фотогалерея додається.