Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   7 травня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбулись урочисті заходи з нагоди 68 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
   Протягом дня на великому екрані та по внутрішньому радіо транслювались вітання зі святом, відеохроніка та пісні часів Великої Вітчизняної війни. Своєрідним подарунком для ветеранів та гостей заходу став відеоролик театру тіней "Пам'яті Великої Перемоги", підготовлений студентами факультету менеджменту. О 14.00 годині під святковий марш та аплодисменти присутніх до актової зали увійшли учасники Великої Вітчизняної війни у супроводі керівництва інституту і урочисті збори було розпочато. Першим з Днем Перемоги всіх присутніх привітав директор інституту Микола Михайлович Іжа, який сердечно побажав всім ветеранам міцного здоров'я, душевного тепла, довгих років мирного життя і вручив ветеранам від інституту та профспілкового комітету грошові премії.
   Від ветеранів до учасників заходу звернувся к.і.н., доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Яков Андрійович Савченко - учасник бойових дій та штурму Берліна, кавалер трьох орденів "Червоної зірки", орденів "Великої Вітчизняної війни" І та ІІ ступеня, орденів: "За заслуги ІІІ ступеня", "За мужність ІІІ ступеня"; медалей: "За відвагу", "За оборону Одеси", "За визволення Варшави", "За взяття Берліну", "За перемогу над Німеччиною". Він поділився з присутніми власними бойовими та післявоєнними спогадами, побажав старшому поколінню здоров'я на довгі і щасливі роки, а молоді - завжди мирного неба над головою.
   Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто загинув під час Великої Вітчизняної війни. Урочистості продовжились святковим концертом, підготовленим учасниками Центру культури слухачів і студентів інституту, а також дитячими колективами "Райдуга" та "Дитинство". Виступ юних артистів неодноразово переривався оплесками та не залишив у залі жодного байдужого.
   Від імені ветеранів Великої Вітчизняної війни із словами вдячності виступив Штефанюк А.М., учасник бойових дій у мирний час (гарячі точки), завідувач сектору інформаційно-аналітичної роботи Управління ПКК. Урочисті збори завершилися покладанням квітів до стели "Крила Перемоги" на площі 10 Квітня. На згадку про зустріч було зроблено пам'ятне фото ветеранів та учасників заходу. По закінченню урочистостей для ветеранів було організовано святковий обід.Фотогалерея додається.