Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


    15 травня 2013 року директор інституту М.М. Іжа та професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Л.Л. Приходченко взяли участь в урочистому прийомі з нагоди національного свята Республіки Польща - Дня Конституції та десятої річниці Генерального консульства Республіки Польща в Одесі.
   Учасниками заходу були: Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін, Генеральний консул Республіки Польща в Одесі Йоанна Стжельчик, представники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, Одеської міської ради, МЗС України, духовенства, керівники дипломатичних місій, навчальних закладів і культурних товариств.
   У вітальних промовах пролунали поздоровлення польському народу з нагоди національного свята, було підкреслено важливість українсько-польської співпраці у різних сферах, висловлено сподівання на подальший розвиток партнерських, добросусідських відносин між країнами.
   Директор інституту М.М. Іжа особисто висловив Надзвичайному і Повноважному Послу Республіки Польща в Україні пану Генріку Літвіну слова привітання, підкреслив важливість співпраці навчального закладу з Генеральним консульством Республіки Польща в Одесі і висловив сподівання на її подальший розвиток.Фотогалерея додається.