Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


    14-16 травня 2013 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до міст Сімферополя та Севастополя
   З 14 по 16 травня 2013 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до міст Сімферополя та Севастополя. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.
   Представники інституту працювали на базі Кримського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації (14-16 травня), та Севастопольського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій (14 травня), де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних екзаменів. Вступникам була надана можливість пробного складання вступного екзамену - комп'ютерного тестування.
   Члени робочої групи приймальної комісії інституту: відповідальний за регіон, заступник директора Лук'янчук Петро Хомич; заступник відповідального секретаря приймальної комісії, декан факультету державного управління Попов Микола Петрович; заступник відповідального секретаря приймальної комісії, начальник управління персоналом Левицький Артур Олексійович; завідувач сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Фольгіна Тетяна Олександрівна та провідний спеціаліст відділу прийому, розподілу слухачів та зв'язків з випускниками управління персоналом Гавриш Анна Олександрівна здійснили прийом документів від вступників, а також надали консультації щодо оформлення документів всім, хто бажає вступити до інституту.
   У рамках візиту П.Х. Лук'янчук, М.П.Попов та А.О. Левицький здійснили робочі зустрічі з заступником начальника Головного управління кадрової політики і державної служби Ради міністрів АР Крим Перміновою Оленою Леонідівною; директором Кримського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Сидоровим Володимиром Миколайовичем; начальником відділу кадрової роботи апарату Севастопольської міськдержадміністрації Звєробоєвою Людмилою Костянтинівною, а також іншими керівниками органів публічної влади регіонів.
   Інформація про діяльність інституту та роботу представників інституту в АР Крим висвітлювалась у регіональних та міських засобах масової інформації. Попов М.П. виступив в ефірі державної телерадіокомпанії АР Криму.Фотогалерея додається.