Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


    Перший заступник директора інституту Ахламов А.Г. зустрівся зі слухачами 1 курсу 1 потоку заочної форми навчання факультету державного управління
   18 травня 2013 року перший заступник директора інституту Ахламов А.Г. зустрівся із слухачами 1 курсу 1 потоку заочної форми навчання факультету державного управління з питань організації навчального процесу в інституті, умов проживання в гуртожитку та ін.
   Перший заступник директора ознайомив слухачів з особливостями нової програми підготовки магістрів державного управління, звернув увагу на факультативні дисципліни за вибором та розповів про умови прийому до інституту в 2013 році.
   Декан факультету державного управління Попов М.П. проінформував про розподіл слухачів спеціальності "Державне управління" за групами спеціалізацій.
   Перший заступник директора Ахламов А.Г. та декан факультету державного управління Попов М.П. відповіли на всі запитання слухачів, запевнили, що всі зауваження будуть уважно опрацьовані та враховані в роботі, побажали успішного завершення екзаменаційної сесії.Фотогалерея додається.