Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   

18 травня - День науки в Україні


   Щороку третьої суботи травня, згідно з Указом Президента України № 145/97 від 14 лютого 1997 року, Україна відмічає професійне свято працівників науки. В 1999 р. було прийнято Закон України "Про наукову і науково-технічну діяльність", в якому було викладено основні напрями функціонування та розвитку наукової та науково-технічної сфери в країні.
   Сьогодні Україна є державою з високим рівнем освіти і науки та завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи, відомі технологічні розробки. Високий професіоналізм українських науковців дуже високо цінується у всьому світі. Україна має достатній науковий потенціал для прискореного розвитку за пріоритетними напрямами, серед яких актуальними для сьогодення є: адміністративна та економічна реформи, конституційна реформа, реформа місцевого самоврядування, соціальна реформа, модернізація енергетичного комплексу, раціональне природокористування, інформаційні та комунікаційні технології. Високоосвічена молодь стає головним стратегічним резервом соціально-економічних реформ в Україні та Одещини, зокрема.
   Багато програм регіонального рівня, які фінансуються з місцевих бюджетів, потребують обов'язкового наукового супроводу й експертизи. Поряд з іншими у реалізації низки стратегічних програм беруть участь провідні науково-педагогічні працівники Одеського регіонального інституту державного управління, які поєднують власні наукові розробки з підготовкою кадрів для публічного сектору Півдня України.
   Це професійне свято органічно увійшло в наше інститутське життя і дійсно стало днем шанування всіх, хто пов'язаний з науковими дослідженнями та науковою творчістю. Сердечно вітаємо зі святом всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених - слухачів, студентів і аспірантів, докторантів! Бажаємо міцного здоров'я, натхнення і наснаги, невичерпного творчого пориву у здійсненні всіх ваших планів!
   У рамках заходів до Дня науки у квітні-червні 2013 р. заплановано наступне:
  • " вебінар "Регіональна політика та регіональний розвиток в Україні";
  • " виставку наукових видань "Сучасні досягнення в галузі науки "Державне управління";
  • " виставка нових надходжень наукової літератури в сфері науки "Державне управління";
  • " круглий стіл на тему: "Місцеве самоврядування в Україні: проблеми та перспективи";
  • " тематична зустріч зі слухачами факультету державного управління "Наукові досягнення в галузі науки "Державне управління";
  • " науково-практичний семінар "Інформаційне суспільство та сталий розвиток" ;
  • " ІV Міжнародна Інтернет-конференція "Державне управління в Україні: проблеми державотворення, виклики та перспективи";
  • " семінари для аспірантів та здобувачів в рамках обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування, виконання Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" (на базі Вінницького, Кримського та Херсонського ЦПК).