Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   17 травня 2013 року провідний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) В.М. Залепанчук, слухачі спеціальності "Державне управління" Е. Балагура, Н. Наумова та слухачі спеціальності "Управління проектами" Д. Сущевський, О. Кубрак та О. Гриневич були запрошені до штаб-квартири Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM, м. Одеса, вул. Уютна 13), де взяли участь в урочистому врученні міжнародних сертифікатів, які засвідчують успішне завершення навчального курсу "Кордони Європи". Навчальний курс, викладання дисциплін в рамках якого велося виключно англійською мовою, вже ІІ рік поспіль проводився для слухачів та студентів п'яти партнерських ВНЗ Місії EUBAM.
    Від імені Голови місії генерала Удо Буркхолдера учасників курсу поздоровили з успішним закінченням навчання та побажали успіхів у подальшій кар'єрі. Також представники місії висловили сподівання на продовження та розвиток співпраці з навчальними закладами Одеси.
    Окрім сертифікатів найкращі учасники від кожного ВНЗ отримали офіційні запрошення взяти участь у навчальному візиті до м. Брюссель в липні 2013 року, в рамках якого вони зможуть ознайомитись з роботою інституцій Європейського Союзу. Від інституту учасниками навчального візиту визначено: слухачку спеціальності "Державне управління" Е. Балагуру та слухачку спеціальності "Управління проектами" О. Кубрак.Фотогалерея додається.