Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   Відповідно до положень спільного наказу "Про організацію роботи інтерв'ю-центру та затвердження персонального складу експертної комісії з оцінювання кандидатів до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" у 2013 році", підписаного директором Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України 08 квітня 2013 року № 54, та т.в.о. начальника Управління державної служби Головного управління державної служби України в Одеській області 08 квітня 2013 року № 197/615-12 в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України з 21 травня 2013 року розпочато роботу експертної комісії інтерв'ю-центру з добору кандидатів з Одеської області до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" у 2013 році.
   Перше засідання експертної комісії інтерв'ю-центру відбулось 21.05.21013 року за участю голови експертної комісії, заступника директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальника Управління підвищення кваліфікації кадрів (далі - Управління ПКК) Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (далі - Інститут), кандидата наук з державного управління, доцента Давтяна С.Г., заступника голови експертної комісії, т.в.о. начальника Управління державної служби Головного управління державної служби України в Одеській області - Чернобай Т.А., виконавчого секретаря комісії, начальника відділу організації семінарів за державним замовленням Управління ПКК Інституту Привалової Н.В. та членів експертної комісії інтерв'ю-центру, а саме: начальника відділу кадрової роботи апарату Одеської обласної державної адміністрації Бурлаченко Т.В., заступника керівника апарату - начальника організаційного відділу апарату Одеської обласної державної адміністрації Кулакова В.І., завідувача кафедри державного управління і місцевого самоврядування Інституту, доктора наук з державного управління, професора Пахомової Т.І., начальника управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Інституту, завідувача кафедри інформаційних технологій та систем управління, кандидата фізико-математичних наук, доцента Пігарєва Ю.Б., декана факультету державного управління Інституту, кандидата наук з державного управління, доцента Попова М.П., завідувача кафедри української та іноземних мов Інституту, кандидата філологічних наук Черняєвої І.А. Під час засідання експертної комісії було обговорено низку організаційних питань з подальшої роботи інтерв'ю-центра, а саме: затверджено "План роботи експертної комісії інтерв'ю-центра Одеської області з оцінювання учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" у 2013 році"; затверджено списки осіб, допущених до конкурсного відбору, погоджено дату, місце і час проведення консультації конкурсантів з добору до Президентського кадрового резерву представників Одеської області у 2013 році, погоджено текст листа-повідомлення для інформування конкурсантів про проведення консультації з добору до Президентського кадрового резерву представників Одеської області у 2013 році.
   Відповідно до "Плану роботи експертної комісії інтерв'ю-центра Одеської області з оцінювання учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" 24 травня 2013 року було проведено консультацію для осіб, допущених до конкурсного відбору.
   Під час консультації з конкурсантами зустрівся директор Інституту, доктор політичних наук Іжа Микола Михайлович, який у своєму зверненні підкреслив важливу роль Національного агентства України з питань державної служби, Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів у доборі достойних претендентів до кадрового резерву на керівні посади в органах публічної влади.
   Під час консультації конкурсантам було роздано листи-запрошення щодо участі у конкурсі та Програму проведення конкурсу з добору кандидатів Одеської області до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації". Консультацію щодо умов проведення конкурсу провів голова експертної комісії інтерв'ю-центра Давтян С.Г. який роз'яснив всім присутнім порядок оцінювання конкурсантів.
   Під час проведення консультації конкурсанти ознайомилися з системою тестування у комп'ютерному режимі, з ними було проведено пробне тестування.Фотогалерея додається.