Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   28 травня 2013 року на запрошення Генерального консула Грузії в Одесі директор інституту М.М. Іжа та начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв взяли участь в урочистому прийомі з нагоди Дня відновлення Державної Незалежності Грузії.
   Серед запрошених були: представники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, Одеської міської ради, МЗС України, дипломати, керівники органів публічної влади з регіонів, що відносяться до консульського округу, керівники навчальних закладів, культурних товариств і засобів масової інформації.
   Відкрив урочистий прийом Генеральний консул Грузії в Одесі Теймураз Нішніанідзе, який розповів про історію свята, досягнення Грузинської держави за роки незалежності, підкреслив значення стратегічного партнерства між Грузією та Україною. Також з вітальними промовами до учасників звернулися: Одеський міський голова О.О. Костусєв, Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, заступник голови Одеської ОДА П.В. Хлицов, представник Міністерства закордонних справ України в Одесі К.І. Ржепішевський.
   Директор інституту М.М. Іжа особисто подякував Генеральному консулу Грузії в Одесі за запрошення та висловив слова привітання з нагоди національного свята.Фотогалерея додається.