Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   28 травня 2013 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшла тематична зустріч "Шляхи реалізації Спільної операційної програми "Румунія - Україна - Республіка Молдова 2007 - 2013". Захід відбувся в рамках тематичного короткотермінового семінару: "Правові та практичні аспекти організації та ведення організаційно-кадрової роботи в органах місцевого самоврядування" з підвищення кваліфікації начальників і спеціалістів організаційних відділів районних рад Одеської області.
   Під час зустрічі експерт програми "Румунія - Україна - Республіка Молдова 2007 - 2013" Віра Чадович надала загальну інформацію щодо програми, її управлінських структур, результатів І і ІІ конкурсів проектних пропозицій, а також механізму підтримки заявників.
   Після цього проектні менеджери Олена Чернега та Наталя Коваль презентували міжнародні проекти, що успішно реалізуються в м. Одеса та Одеському регіоні, розповіли про свій досвід участі у програмі, проблемні моменти, основні помилки, що мають місце в ході подання заявок.
   Наприкінці заходу представники програми відповіли на запитання аудиторії, що стосувалися головним чином процедури подання аплікаційних заявок на гранти для державних установ, механізмів отримання коштів, фінансової звітності, можливостей пошуку іноземних партнерів для реалізації проекту.Фотогалерея додається.