Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   28-29 травня 2013 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Вінниця
   
   З 28 по 29 травня 2013 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до м. Вінниця. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади Вінницької області до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.
   Представники інституту працювали на базі Вінницької обласної державної адміністрації та Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області, де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних екзаменів. Вступникам була надана можливість пробного складання вступного екзамену - комп'ютерного тестування.
   Члени робочої групи приймальної комісії інституту: перший заступник директора, завідувач кафедри економічної та фінансової політики, д.е.н., професор Анатолій Геннадійович Ахламов, начальник управління персоналом Артур Олексійович Левицький, завідувач сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Тетяна Олександрівна Фольгіна та провідний фахівець сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Анна Олександрівна Гавриш здійснили прийом документів від вступників, а також надали консультації щодо оформлення документів всім, хто бажає вступити до інституту. В рамках візиту відбулися зустрічі з керівниками органів публічної влади регіону.
   Інформація про місію та діяльність інституту, а також інформація про роботу представників інституту в Вінницькій області висвітлювалась в регіональних та міських засобах масової інформації. А.Г. Ахламов виступив в ефірі регіонального телеканалу "Вінниччина".
   Прийом документів від вступників до інституту на спеціальність "Державне управління" триватиме до 13 червня.Фотогалерея додається.