Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   Відбувся ІV теоретико-методологічний семінар за міжнародною участю "Архетипіка і державне управління: інституційні форми, механізми і практики", в якому взяла участь професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування, доктор наук з державного управління Л.Л.Приходченко.
   23-24 травня 2013 року в Києві відбувся ІV теоретико-методологічний семінар за міжнародною участю "Архетипіка і державне управління: інституційні форми, механізми і практики", ініціатором і організатором якого вже четвертий рік поспіль виступає Національна академія державного управління при Президентові України. Науковий форум зібрав науковців Гани, Польщі, Росії, України, Франції, які з позицій архетипної методології і міждисциплінарного знання розкрили проблеми розвитку публічного адміністрування в Україні та інших країнах світу.
   У ході роботи семінару відбулось конструктивне наукове обговорення теоретико-методологічних засад впливу архетипів колективного несвідомого на сучасне державне управління, проблем розвитку публічного адміністрування в Україні та інших країнах світу з використанням архетипної моделі. Результатом загальної дискусії учасників наукового зібрання стало визначення перспектив розвитку української наукової школи архетипіки, підготовка та схвалення практичних рекомендацій органам державної влади.
   Особливістю цьогорічного зібрання став I-й Міжнародний конкурс молодих учених, які працюють у проблемному полі архетипіки державного управління. Відбір кращих робіт здійснила представницька і компетентна міжнародна експертна комісія, до складу якої було включено і професора Л.Л. Приходченко. До фінальної частини конкурсу вийшли 13 учасників з України та Росії.
   У ході ІV теоретико-методологічного семінару були презентовані українсько- і російськомовний фахові (з дисципліни "Державне управління") спеціальні випуски журналу "Публічне управління: теорія і практика" та українсько- й російськомовна версії збірника робіт переможців і кращих авторів Першого міжнародного конкурсу молодих вчених.
   Перебіг семінару і фінальної частини конкурсу можна переглянути в цифровому записі на YouTube, фотографії та презентації - на сторінці: http://edisk.ukr.net/, використовуючи логін: archetypes@ukr.net; пароль: foto4tmsФотогалерея додається.