Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   01 червня 2013 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідала делегація Берлінської вищої школи економіки і права (ФРН). До складу делегації входили професори Остен Баллер та Вольфганг Шонвег, а також 8 студентів німецького навчального закладу.
   На початку візиту члени делегації зустрілися з директором інституту М.М. Іжею та першим заступником директора А.Г. Ахламовим. Під час зустрічі гостям було надано інформацію про систему підготовки державних службовців в НАДУ при Президентові України та її регіональних інститутах, історію, структуру та основні напрямки діяльності навчального закладу, найбільш вагомі досягнення колективу, міжнародну співпрацю. М.М. Іжа окремо відзначив динамічний розвиток та результативність професійного співробітництва інституту з німецькими партнерами. У свою чергу професор Баллер від імені німецької делегації подякував за можливість відвідати інститут, наголосив на важливості німецько-української співпраці в сфері права та державного управління та висловив задоволення позитивними результатами професійного співробітництва з ОРІДУ протягом останніх двох років.
   Після зустрічі гості інституту ознайомились із матеріально-технічною базою закладу: оглянули навчальні аудиторії, актову залу, відвідали деканат факультету державного управління.
   Також відповідно до програми візиту німецькі професори та студенти взяли участь у семінарі "Ризики і безпека функціонування морегосподарського комплексу", що був підготовлений спільними зусиллями кафедри управління проектами інституту та представниками Берлінської вищої школи економіки і права. Відкрив захід начальник Управління морегосподарського комплексу транспорту та зв'язку Одеської ОДА О.В. Ілько. У своїй доповіді він стисло представив структуру морегосподарського комплексу Одеської області, а також розповів про досвід співпраці з німецькими інвесторами. Після цього з доповідями відповідно до тематики семінару виступили німецькі і українські студенти і слухачі. Окрім членів делегації Берлінської вищої школи економіки і права і слухачів спеціальності "Управління проектами" ОРІДУ до участі у семінарі були запрошені представники Одеської національної морської академії та Одеського національного морського університету.
   Під час перебування в Одесі представники німецького навчального закладу мали можливість ознайомитися з експозицією міжнародної спеціалізованої виставки "Інтер-Транспорт", роботою Одеського морського торговельного порту, культурною спадщиною та історичними пам'ятками Одеси.Фотогалерея додається.