Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   Відбулося святкування 20-річчя заснування благодійного фонду "Баварський дім" в м. Одеса, в якому взяли участь представники інституту: професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Л.Л. Приходченко та професор кафедри менеджменту організацій С.А. Яромич.
   31 травня 2013 року у Великій залі Одеської міської ради відбулося святкування 20-річчя заснування благодійного фонду "Баварський дім" в м. Одеса, на яке завітали почесні гості: керівник реферату з питань культури, освіти та меншин Посольства Німеччини в Україні п. Лехельт, керівник інституту Гете в Києві п. Багальянц, керівник Торгівельно-промислової палати Німеччини в Україні п. Маркус, представник Почесного консульства Німеччини в м. Одеса Тетяна Ісаєва, керівник Німецького товариства міжнародного співробітництва Ірина Роот, пастор Німецької Євангелістської церкви в Україні Андрій Гамбург, представники органів влади, приватного сектору та інші.
   Під час святкування відбувалася не тільки презентація двадцятирічної діяльності Фонду, виступи творчих колективів Баварського дому: хору "Viva la musica" та струнного ансамблю, але й нагородження учасників щорічного проекту "Конкурс Бізнес-планів 2012", серед яких переможцем став випускник ОРІДУ НАДУ при Президентові України Олексій Лупанов з бізнес-планом на тему: "Створення ІТ-компанії в Україні". Він отримав нагороду в сумі 5 000 євро для реалізації проекту. Невдовзі учасники, що презентували свої бізнес-проекти, візьмуть участь у стажуванні в Німеччини.Фотогалерея додається.