Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


    Відповідно до затвердженої програми 10 червня 2013 року відбулося відкриття літньої тренінгової школи "Лідерство в управлінській діяльності" для осіб, зарахованих у 2012 році до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації".
   У відкритті заходу взяли участь Толкованов В'ячеслав Вікторович - Голова Національного агентства України з питань державної служби, кандидат юридичних наук, доктор публічного права, Касянюк Олександр Ростиславович - заступник керівника Головного управління з питань регіональної та кадрової політики - керівник управління з питань кадрової політики Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України, Пундик Микола Володимирович - голова Одеської обласної ради, Хлицов Петро Володимирович - заступник голови Одеської обласної державної адміністрації - керівник апарату, Іжа Микола Михайлович - директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України, завідувач кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, доктор політичних наук, доцент.
   У вітальному слові директор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України М.М. Іжа привітав всіх присутніх з подією, побажав успіхів в реалізації планів і задумів, підкреслив велику роль Національної академії державного при Президентові України та Національного агентства України з питань державної служби у проведенні системної та планової роботи з добору та підготовки Президентського кадрового резерву.

   У навчальних заходах першого дня взяли участь заступники директора Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ при Президентові України Костенко Б.М. та Орлів М.С., викладачі і працівники Національної академії державного управління при Президентові України Бронікова С.А. - професор кафедри україністики НАДУ при Президентові України, доктор наук з державного управління, доцент, Пашко Л.А. - професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту НАДУ при Президентові України, доктор наук з державного управління, професор; Тертичка В.В. - професор кафедри державної політики та управління політичними процесами НАДУ при Президентові України, доктор наук з державного управління, професор, представники Школи вищого корпусу, Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.
   Також під час відкриття літньої тренінгової школи виступив з презентацією на тему: "Модернізація державної служби - вагома складова системних реформ, ініційованих Президентом України В.Ф. Януковичем" Толкованов В'ячеслав Вікторович - Голова Національного агентства України з питань державної служби та з Презентацією діяльності органів публічної влади Одеської області з реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Одеської обласної державної адміністрації - Муратов Олег Михайлович.
   Літня тренінгова школа проводиться за програмою, розробленою експертами Національної академії державного управління при Президентові України з урахуванням досвіду її роботи у міжнародних проектах та адаптованою Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів для Президентського кадрового резерву на підставі аналізу індивідуальних навчальних потреб".Фотогалерея додається.