Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   Президент Національної академії Ю.В. Ковбасюк 14 червня 2013 року об 11 годині зустрівся із керівниками Одеського регіонального інституту державного управління. На зустрічі були присутні директор інституту Микола Михайлович Іжа, заступники директора, завідувачі кафедр та керівники структурних підрозділів закладу. Зустріч відкрив директор інституту М.М. Іжа та запросив Юрія Васильовича до виступу.
   В ході заходу Ю.В. Ковбасюк поінформував присутніх про пріоритетні напрямки реформування Національної академії, окремо наголосивши на необхідності модернізації навчальних програм з підготовки магістрів в галузі знань "Державне управління", особливо в умовах конкуренції із понад 30 ВНЗ, що здійснюють підготовку магістрів державної служби в усіх регіонах України. Також Юрій Васильович підкреслив статус Національної академії, як головного вищого навчального закладу з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації службовців органів публічної влади, який в першу чергу визначається саме якістю та практичною орієнтованістю підготовки службовців органів публічної влади.
   Окрему увагу було присвячено активізації наукової роботи в Національній академії та її регіональних інститутах. Ю.В. Ковбасюк висловив впевненість, що регіональні інститути повинні стати спеціалізованими площадками для розвитку окремих галузей науки державного управління, Адже для цього в регіональних інститутах накопичено дієвий інтелектуальний потенціал та створені всі необхідні умови.
   Ю.В. Ковбасюк поінформував присутніх про активізацію Національною академією міжнародної діяльності, насамперед із іноземними вищими навчальними закладами - партнерами, а також перелічив численні міжнародні проекти, в яких бере участь Національна академія.
   Також президент Національної академії поінформував колектив інституту про конкурсну ситуацію в Національній академії щодо вступу на спеціальності галузі знань "Державне управління", та відмітив, що в ОРІДУ найвищий конкурс на навчання серед інших регіональних інститутів.
   Ю.В. Ковбасюк надав високу оцінку проведеної на базі інституту літньої тренінгової школи "Лідерство в управлінській діяльності" для осіб, які зараховані до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" (11-14 червня 2013 року).
   Наприкінці зустрічі президент Національної академії Ю.В. Ковбасюк надав відповіді на запитання та побажав колективу інституту успіхів. Директор інституту М.М. Іжа від імені всього колективу подякував Юрію Васильовичу за цікаву та змістовну доповідь та висловив впевненість, що такі зустрічі відбуватимуться і надалі".Фотогалерея додається.