Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Директор інституту М.М. Іжа взяв участь в урочистому закритті міжнародного фестивалю педагогічних ідей Ideas for Education 2013


   На базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії держаного управління при Президентові України з 7 - 16 липня 2013 року пройшов міжнародний фестиваль педагогічних ідей Ideas for Education 2013. Організатор фестивалю - компанія "Панасонік Росія".
   У роботі фестивалю взяли участь педагоги, керівники освітніх установ та партнери країн Росії, України, Білорусії. Основна перевага цього періоду - можливість брати участь у роботі фестивалю викладачів нашого інституту серед них - професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Л.Л.Приходченко, доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Н.М.Колісніченко, завідувачка кафедри української та іноземних мов І.А.Черняєва, а також представники навчально-методичного відділу С.К.Фурман та А.В.Попкова, які після закінчення фестивалю отримали сертифікати участі.
   Всі учасники були ознайомлені з розробками методичних матеріалів для проведення занять з використанням інтерактивного обладнання Panasonik elit Panaboard, з технічними аспектами експлуатації та обслуговування мультимедійних проекторів у ВНЗ. Учасників фестивалю особливо вразила можливість брати безпосередню участь в інтерактивних демонстраціях, обміном досвіду. Також у рамках фестивалю був проведений "круглий стіл" експертно-консультативної ради, присвячений питанням приватно-державного партнерства.
   16 липня 2013 року відбулося урочисте закриття міжнародного фестивалю, а також брифінг для представників засобів масової інформації, в яких взяв участь та виступив директор інституту М.М. Іжа.Фотогалерея додається.