Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   
   В період з 1 по 13 липня 2013 року група з представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ НАДУ) вже другий рік поспіль взяла участь в міжнародній навчальній програмі з підтримки демократії в Україні "Літня школа економіки та права", яка проходила в Німеччині (м. Берлін). Учасниками програми стали 23 українських молодих спеціалістів з Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя та Одеси, що були відібрані на конкурсних засадах. Обов'язковими умовами для участі у програмі було добре володіння англійською мовою, оскільки всі заходи проводились виключно англійською.
   До складу групи входили: провідний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків В. Залепанчук, слухачі факультету державного управління Ю. Юрченко, Е. Балагура та аспірантка О. Скоропад. У церемонії відкриття школи взяв участь Радник-посланник, заступник керівника місії Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина В. Химинець, який у вітальному слові відзначив актуальність проведення заходу у контексті проведення реформ в Україні. Зокрема, пан Химинець відзначив, що набутий українськими фахівцями досвід у ФРН буде успішно реалізований в Україні під час імплементації реформ у сфері юстиції та державної служби.
   В рамках навчальної програми в м. Берлін представники ОРІДУ:
      - ознайомились на практиці з роботою Адміністративного суду Берліну та були присутні на публічному слуханні у справі з візового питання;
      - відвідали суспільну організацію з надання притулку та захисту прав Ромів, взяли участь в інтерактивній бесіді з міграційних питань;
      - відвідали Бундестаг та Бундесрат;
      - ознайомились зі структурою та повноваженнями поліції Берліну;
      - прослухали лекції з питань місцевого самоврядування, європейського права, e-врядування, форм та принципів адміністративного права Німеччини, структури та правового регулювання державної служби в Німеччині, а також проблеми підзвітності державних службовців.
   По закінченні міжнародної навчальної програми всім учасникам були вручені сертифікати.Фотогалерея додається.