Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Шановні колеги!

    Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!
   Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суверенності держави, політичної, соціальної та історичної єдності українського народу, суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни. Майбутнє нашої Батьківщини у значній мірі залежать від усвідомлення нами значимості цих свят у зміцненні глибинних традицій державотворення в Україні.
   Впевнений, що спільними зусиллями вже в найближчому майбутньому український народ побудує державу, засновану на принципах демократії, законності, довіри і відвертого конструктивного діалогу.
   Любімо свій народ, свою країну, пишаймося її символами. Нехай це свято послужить зціленню і відродженню наших душ, наповнить серця гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде запорукою щасливого майбутнього.
   Від щирого серця й від усієї душі бажаю всім міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення, на нові добрі починання!


З повагою
Директор
М.М. Іжа