Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Дорогі першокурсники!Шановні викладачі,
студенти, слухачі, співробітники!

Щиро вітаю Вас з початком
нового навчального року!

Це день, з якого починається
дорога у майбутнє для кожного з нас.   Слухачі та студенти зробили важливий життєвий вибір, який сприятиме самореалізації в сьогоднішньому складному світі. Вірю, що глибокі теоретичні та практичні знання, отримані у нашому навчальному закладі, дозволять Вам повною мірою оволодіти найсучаснішими методами державного управління, успішно реалізовувати соціально-економічні проекти, розвивати власні управлінські таланти та стати висококваліфікованими фахівцями.
   Попереду на нас чекає напружений, але цікавий навчальний рік. Професорсько-викладацький колектив буде всебічно підтримувати Ваші прагнення здобувати нові знання та активну допитливість. У нашому навчальному закладі склалася своя формула успіху, яка поєднує навчання, науку, спорт, реалізацію творчих здібностей з активним відпочинком.
   Висловлюю глибоку шану професорсько-викладацькому складу, який заслуговує на найщирішу подяку за самовіддану працю і щедрий талант передавати свої знання, багатий практичний досвід молодому поколінню.
   Бажаю всім міцного здоров'я, здобутків у праці та навчанні, невичерпної енергії, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний в тому, що Ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів на благо України!

З повагою
Директор

М.М. Іжа