Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   У зустрічі прийняли участь директор Іжа М.М., перший заступник директора Ахламов А.Г., заступник директора з наукової роботи Попов С.А., заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Давтян С.Г., декан факультету державного управління Попов М.П.
   Директор інституту Іжа М.М. привітав першокурсників з успішним вступом до інституту та з початком навчального року, побажав слухачам наполегливості в досягненні поставлених цілей, міцного здоров'я, сил і енергії, благополуччя та успіхів. Директор зробив акцент на тому, що враховуючи завдання, які ставить Президент Украйни перед Національною академію, інститут буде намагатись вчити слухачів здатності розробляти, аналізувати і реалізовувати державну та регіональну політику, творчо та ефективно здійснювати управлінські функції.
   З привітаннями до слухачів звернулися всі заступники директора інституту та ознайомили з різними напрямками роботи інституту.
   Присутні були ознайомлені з особливістю навчальної програми підготовки магістрів державного управління, умовами та порядком користування бібліотечним ресурсами інституту.
   На організаційні питання проходження настановчої сесії звернув увагу декан факультету державного управління Попов М.П., оголосив розподіл слухачів за групами та потоками, представив старост груп.Фотогалерея додається.