Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   11 вересня 2013 року відбулися збори слухачів першого курсу денної форми навчання факультету державного управління, що проживають у гуртожитку.
   Збори провів декан факультету Попов Микола Петрович, який обговорив зі слухачами проблеми дисципліни, правила проживання у гуртожитку та інші актуальні питання з життя колективу.
   Перед слухачами виступив завідувач гуртожитку Бабій Іван Євгенович з інформацією про особливості роботи гуртожитку, правилами техніки безпеки та поведінки, а також щодо необхідності дбайливого ставлення до приміщень, обладнання, майна гуртожитку.
   Також зі слухачами поспілкувався та поділився своїм досвідом заступник декана факультету державного управління Яценко Володимир Архипович. Слухачі отримали інформацію про необхідність покращання благоустрою та можливості організації дозвілля.
   На зборах обрано старосту гуртожитку - Ковальчука Руслана Васильовича, з чим декан факультету його поздоровив та побажав плідної роботи.
   Збори пройшли в дружній та конструктивній обстановці. Слухачі першого курсу розійшлися з твердим наміром виконувати всі отримані побажання.Фотогалерея додається.