Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   30 вересня 2013 року директор інституту М.М. Іжа та начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв на запрошення Генерального консула КНР в Одесі взяли участь в урочистому прийомі з нагоди 64-ої річниці заснування Китайської Народної Республіки.
   Учасниками заходу були: Одеський міський голова О.О. Костусєв, заступник голови - керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації П.В. Хлицов, заступник голови Одеської обласної ради О.О. Гончаренко, представник МЗС в Одесі К.І. Ржепішевський, керівники навчальних закладів, співробітники дипломатичних місій, міжнародних організацій і засобів масової інформації.
   Відкрила урочистий прийом Генеральний консул КНР в Одесі У Сяоін, яка розповіла про досягнення своєї країни у різних сферах, відзначила зростання товарообігу між КНР та Україною за останні роки та наголосила на важливості подальшого розвитку стратегічного партнерства між двома країнами. Також китайський дипломат висловила подяку всім учасникам заходу за спільну роботу та взаємну допомогу протягом її 5-річної каденції на посаді Генерального консула, що добігає свого кінця.
   У вітальних промовах представників органів влади та місцевого самоврядування пролунали слова поздоровлення китайському народу з річницею заснування держави, було відзначено гарну динаміку українсько-китайської співпраці, важливість співробітництва між Одеським регіоном та китайськими партнерами, велику роль у розвитку якого відіграла плідна і наполеглива робота пані У Сяоін на посаді голови дипломатичного представництва в Одесі.
   М.М. Іжа особисто привітав Генерального консула з нагоди свята, щиро подякував за сприяння у налагодженні професійних стосунків з Пекінським адміністративним інститутом та запросив пані У Сяоін взяти участь у спільних заходах, що пройдуть в інституті за участі делегації китайського навчального закладу - партнера.Фотогалерея додається.